Lovski dom
Dobra štiri leta je bilo potrebno, da se je naša želja po izgradnji Lovskega doma pričela uresničevati tudi v naravi.
03.11.2025 bo tako obeležen v naši kroniki kot dan, ko je izbrani izvajalec pričel z izgradnjo objekta, kateri naj bi v doglednem času, zadostil vse naše potrebe glede na naše poglede, za delovanje naše LD-e.
Prostor za družabna srečanja in predvsem ustreznejša nova zbiralnica uplenjene divjadi, naj bi bilo nekaj, kar naj bi še bolj utrdilo, že tako močne vezi med člani LD Podbrdo.
Zavedamo se, da bo pot do zastavljenega cilja (predvsem finančna), še dolga in polna odrekanj, pa tudi trenutne razmere za novogradnjo, po mnenju nekaterih, niso najbolj primerne, vendar….. .
Kakorkoli že, trditev, da ob izpolnjevanju kratkoročnih ciljev rasteš, za dosego dolgoročnega cilja, kateri pa presega zmožnosti posameznika, pa odrasteš, bo tako tudi v praksi, želeli ali ne, morala dobiti potrditev. In samo od nas članov LD Podbrdo je odvisno, kolikokrat bo odpadlo listje, preden bo Lovski dom zaživel v skladu z našimi predhodno izraženimi željami.

Pogledi mimo vozečih članov LD Podbrdo naj bi sedaj, nekaj časa, dnevno prejemali novo podobo.

Smrekar Srečko
